Duhovni utrip

Pri zasnovi spletnih strani naše župnije smo začutili, da bo premalo, da bi bila na strani le oznanila. Tako je nastala rubrika "Duhovni utrip", v kateri skušamo poglabljati vero s strokovnimi prispevki v "Učimo se vse življenje v Jezusu".

Pogosto se nam postavijo kakšna vprašanja, na katera nam lahko poda odgovore naš župnik. Tako smo postavili tudi rubriko "Vprašajmo župnika".

V "Molitev  v župniji" želimo opozoriti na dneve molitev kot tudi na nove ali malo manj znane molitve in njihov pomen.

Otroci in starši bodo lahko spremljali  v rubriki "Verouk" urnik kot tudi obvestila in priporočeno veroučno literaturo.

Podrobneje vam bomo predstavili prispevke povezane z Marijo, kraljico ljubezni, saj je naša župnija, kot smo mnogi od nas posvečeni prav njej.

Pri poglabljanju naše vere je velikega pomena pisana beseda. V Višnjanskem Zvonu bodo ob priložnostih predstavljene pomembne informacije ob slovestnostih in drugih dogodkih.

Včasih bi kaj prebrali, kakšno knjigo, pa ne vemo kaj vzeti v roke. Trudili se bomo, da vam bomo med Literaturo predstavili novejše knjige, ki jih boste v naših založbah kupili ali pa si jih izposodili v knjižnicah.