Srečanje jubilantov 2012

V soboto 20. oktobra, je bila večerna sveta maša v naši župniji še prav posebna. Pred oltarjem je namreč 11 parov zakonskih jubilantov obnovilo poročno zaobljubo večne zvestobe in brez mejne ljubezni. Pari so praznovali različne okrogle obletnice, med drugimi: 5, 10, 15, 20, 25, in celo 50 let skupnega življenja. Župnik Janez Mihelčič je vsem jubilantom podelil spominske knjige z mislimi o skupnem življenju in vzajemni ljubezni. Sveto mašo je popestrilo petje poročnih pesmi mladinskega pevskega zbora. Po maši je v župnijski dvorani sledila pogostitev za vse sodelujoče, katero so pripravili člani župnijskega pastoralnega sveta. Pari so seboj prinesli svojevrstno pecivo in tako napravili še prijetnejše vzdušje. Na druženju ni manjkalo dobre volje in smeha. Zato je s harmoniko poskrbel Jure Omahen.

Miha SLAPNIČAR