O posvetitvi župnije

Marija, Kraljica ljubezni ima v naših srcih posebno mesto. S posvetitvijo smo se odločili, da pridemo pod njeno zavetje, da nas priporoča svojem sinu Jezusu Kristusu. Tako materi Božji tudi na naši spletni strani posvečamo posebno mesto.

»Ta posvetitev je največ, kar sem lahko naredil za ljudi in za svojo župnijo. Ko so poklekali pred menoj, da bi prejeli blagoslov, ko sem videl solze v njihovih očeh – in jaz vem, kdo so ti ljudje, poznam njihove življenjske zgodbe – sem bil presenečen, koga vse in na kakšen način jih je Marija poklicala.

Toliko vere nisem videl še nikdar!

Česa takega nisem doživel v vseh letih svojega duhovništva! To je za mene darilo. Kot duhovnik iščem načine in poti, da bi pomagal ljudem spoznati Boga in Njegovo ljubezen, da bi v resnici verovali. Poskusil sem že različne stvari in sedaj vem, da je odgovor en sam in rešitev ena sama: MARIJA.

Hvala Ti, Kraljica Ljubezni. Bogu hvala.«

župnik Boštjan Modic