Tretje srečanje molitvene skupine

Ponovno se je zgodilo in sedaj več nihče ne more govoriti o naključju! 9. februarja 2013 se je molitvena skupina sestala že tretjič. V elitni druščini Marije, kraljice ljubezni in Sv. Bakhite. Pridružili so se nam naši prijatelji g. Mirco in ga. Onorina iz Schia, duhovnik iz Ivančne gorice g. Jurij, nas je razveselil s svojim prihodom in ko nam je prinesel na molitev relikvije Sv. Bakhite.

Če se oprem na besede Anamarije Koščak in si dovolim še svojo misel, s katero soglašajo mnogi iz molitvene skupine:

"Bogu hvala, da je navdahnil Aneto in Miha, da sta spodbudila župnika Boštjana Modica, za posvetitev vse župnije Mariji, Kraljici ljubezni. Višnja gora je bila kot otok iz katerega se okrilje Marije, kraljice ljubezni širi po vsej Sloveniji. Neslutene milosti se nam delijo.  Prav tako tudi Bogu hvala za našega sedanjega župnika Janeza Mihelčiča, ki nas spodbuja in nam stoji ob strani pri naši krepitvi in poglabljanju vere. Aneta in  Miha, hvala vama za vajino prizadevnost" Štefan

Miha pa nam je pripravil izčrpen prispevek, ter prvi in drugi zvočni zapis dogajanja na molitveni skupini.