Četrto srečanje molitvene skupine

Kraljica ljubezni je zagotovo vesela, ko vidi, da se srca Slovencev odpirajo za njen klic. Naslednji dan, v soboto, se je srečanja molitvene skupine v Višnji Gori poleg Mirca udeležil tudi g. David Jensterle, župnik župnije Tržič-Bistrica. Tam načrtujejo romanje v Schio, ki mu bo sledil Mircov obisk v Tržiču in nato posvetitev januarja prihodnje leto. Takoj za njimi, v marcu, jo bodo opravili še v sosednji župniji Ivančna Gorica. Vse to so znamenja, ki kažejo, da časa ni veliko in da si Marija močno želi sprejeti vsako dušo v varno zavetje svoje ljubezni, kjer bo v vseh preizkušnjah varna pred vsakršnim zlom. Podprimo njena prizadevanja s svojimi molitvami, da se kmalu izpolni Božji načrt in njeno Srce slavi dokončno zmago. Tako bomo po svojih prizadevanjih tudi sami postali Marijini sodelavci in soustvarjalci novega sveta, v katerem se bo Bog vrnil v srca vseh ljudi in bosta vladala mir in pravičnost. Zvočni zapis je za vse nas pripravil Miha Trpin.