Avtor: zuvisnjagora Objavljeno: 30. 11. -1

IV. Kmečke igre brez meja

KUD Janeza Ciglerja in župnija Višnja Gora, vas v sklopu farnega žegnanja vabita na že tradicionalne 4. Kmečke igre brez meja, ki bodo v nedeljo 9. septembra ob 15h na župnijskem travniku za farovžem. Vsaka vas je povabljena da sestavi svojo ekipo, ki se bo na kmečkih igrah potegovala za lepe in bogate nagrade. Prijavljena ekipa mora imeti 5 članov. Vodje ekip svojo ekipo prijavite Mihu Slapničarju najkasneje do petka 7.  septembra na telefonsko številko: 031 - 401 - 114.  Kmečke igre bosta povezovali dve, nam vsem dobro poznani gospe, mama Branka in njena sestrična Slavka. Po podelitvi nagrad sledi kmečka zabava, na kateri ne bo manjkalo dobre hrane in pijače mesarstva Maver, zabaval pa vas bo tudi ansambel SLUČAJ. Pridite, ne bo vam žal.

Pripravil

Miha Slapničar